Regulamin

 1. Termin wizyty należy zarezerwować telefonicznie pod numerem 730 899 321 lub osobiście w salonie.
 2. W chwili umawiania wizyty prosimy o poinformowanie jeśli jest to pierwsza wizyta psa w salonie pielęgnacji, niezbędne może być zarezerwowanie większej ilości czasu dla Państwa pupila.
 3. W razie rezygnacji z wizyty prosimy o powiadomienie nas telefonicznie lub sms.
 4. W salonie używamy profesjonalnych kosmetyków dla zwierząt posiadających atest.
 5. Stanowisko pracy i narzędzia są każdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji.
 6. Każdy pies powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie oraz być zabezpieczony przeciw pasożytom zewnętrznym.
 7. Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.
 8. Właściciel psa ma obowiązek poinformować o alergiach, wrażliwości na środki pielęgnacyjne, chorobach skóry, chorobach serca, chorobach narządu ruchu, chorobach uszu i oczu, padaczce, przebytych niedawno zabiegach, trudnym lub lękliwych charakterze psa oraz wszelkich innych znanych właścicielowi okolicznościach mogących wpływać na bezpieczeństwo lub samopoczucie psa podczas zabiegów pielęgnacyjnych.
 9. Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie choroby.
 10. Strzyżenie na krótko w okresie mrozów i upałów wykonywane jest wyłącznie na wyraźną prośbę właściciela.
 11. Nie wykonujemy zabiegów groomerskich na sukach w trakcie cieczki.
 1. Psy stare, chore, bojaźliwe, nadpobudliwe i agresywne oraz króliki obsługiwane są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność po wcześniejszym uzgodnieniu tego z groomerem.
 2. Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia oraz zabezpieczenie psa kagańcem.
 3. Podczas wizyty Państwa zwierzętom nie są podawane żadne farmakologiczne środki uspokajające czy usypiające.
 4. W przypadku zwierząt z dużym problemem agresji podejmujemy się przyjęcia psa po wcześniejszym podaniu odpowiednio dobranych środków uspokajających przez lekarza weterynarii. Prosimy o poinformowanie o takiej sytuacji w momencie umawiania terminu wizyty oraz przedstawienie zaświadczenia wystawionego przez lekarza weterynarii, że pies może być strzyżony.
 5. Strzyżenie wykonujemy jedynie na czystych pieskach, wykąpanych przez nas w salonie bezpośrednio przed strzyżeniem.
 6. W przypadku psów skołtunionych zastrzegamy sobie prawo do doliczenia opłaty za rozkołtunianie zgodnie z cennikiem.
 7. W przypadku mocno sfilcowanej sierści pobierana jest dodatkowa opłata za stępienie ostrzy w wysokości 10-20zł.
 8. Przed trymowaniem prosimy o niekąpanie psa przez minimum 14 dni przed wizytą. Zalecamy kąpiel łagodzącą po trymowaniu.
 9. Przed wizytą w salonie prosimy o wyprowadzenie psa na dłuższy spacer w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych oraz nie karmienie psa bezpośrednio przed wizytą.
 10. Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i lepiej współpracuje z groomerem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt usługi jest większy o 20zł. Nie dotyczy to właścicieli, których poprosimy o obecność w czasie obsługi psa.
 11. Pies zostaje wydany wyłącznie osobie która go dostarczyła do salonu lub przez nią wskazanej.
 12. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia lub przerwania usługi w przypadku psów agresywnych, niezrównoważonych psychicznie, chorych lub bardzo zaniedbanych.
Pozostawiając psa pod naszą opieką klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.
Reklamy